Spelprogram - Kompisligan P 11

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Dalhem IF Johan Stenström 0706507826 Vit, Blå, Vit
FC Gute Anders Ohlsson 0498218458 0705951189 Svart/Svart/Svart
Fårösunds GOIK Martin Larsson Röd/Vit, vit, vit
IFK Visby Erik Daniel Pettersson 0709264455 Ljusblå/Vit/ljusblå
Levide IF Peter Edlund 0498483676 0705555040 grön/svart, svart, grön
Roma IF Per Olsson 0760847690 Svart/gul, Svart, Svart/gul
Visby AIK Johan Rosén 0704241022 Svart/Svart/Svart
Visby BoIS Gunnar Isenberg 0704834307 Ljusblå/Vit/Svart/Vit
Väskinde AIS Jonas Blomér 0703099297 Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2017-04-29 11:00 Levide IF - Dalhem IF Levide IP
2017-04-29 11:00 Roma IF - FC Gute Klostervallen
2017-04-30 17:00 Visby BoIS - Fårösunds GOIK Rävhagen 2 A
Maj
2017-05-01 17:00 IFK Visby - Visby AIK Västerhejde IP (Änget )
2017-05-03 18:00 FC Gute - Levide IF Rävhagen 2 B
2017-05-07 17:00 IFK Visby - Väskinde AIS Västerhejde IP (Änget )
2017-05-07 17:00 Fårösunds GOIK - Roma IF Fårösund IP
2017-05-07 17:00 Dalhem IF - Visby AIK Dalhem IP C
2017-05-10 18:00 FC Gute - Visby BoIS Rävhagen 2 B
2017-05-13 11:00 Roma IF - Dalhem IF Klostervallen
2017-05-13 11:00 Väskinde AIS - Fårösunds GOIK Björkome IP
2017-05-13 11:00 Levide IF - IFK Visby Levide IP
2017-05-20 11:00 Visby AIK - Väskinde AIS Traume IP A
2017-05-20 11:00 Dalhem IF - FC Gute Dalhem IP C
2017-05-20 11:00 Fårösunds GOIK - Levide IF Fårösund IP
2017-05-21 17:00 Visby BoIS - Roma IF Rävhagen 2 A
2017-05-24 18:00 FC Gute - Fårösunds GOIK Rävhagen 2 B
2017-05-27 11:00 Levide IF - Visby AIK Levide IP
2017-05-27 11:00 Väskinde AIS - Dalhem IF Björkome IP
2017-05-28 17:00 IFK Visby - Visby BoIS Västerhejde IP (Änget )
Juni
2017-06-03 11:00 Roma IF - Levide IF Klostervallen
2017-06-03 11:00 Dalhem IF - IFK Visby Dalhem IP C
2017-06-03 11:00 Visby AIK - FC Gute Traume IP A
2017-06-04 17:00 Visby BoIS - Väskinde AIS Rävhagen 2 A
2017-06-10 11:00 Fårösunds GOIK - Dalhem IF Fårösund IP
2017-06-11 11:00 Väskinde AIS - Roma IF Björkome IP
2017-06-11 17:00 IFK Visby - FC Gute Västerhejde IP (Änget )
2017-06-11 17:00 Visby BoIS - Visby AIK Rävhagen 2 A
2017-06-14 18:00 FC Gute - Väskinde AIS Rävhagen 2 B
2017-06-17 11:00 Levide IF - Visby BoIS Levide IP
2017-06-17 11:00 Roma IF - IFK Visby Klostervallen
2017-06-17 11:00 Visby AIK - Fårösunds GOIK Traume IP A
2017-06-21 18:00 Visby AIK - Roma IF Traume IP A
2017-06-24 11:00 Dalhem IF - Visby BoIS Dalhem IP C
2017-06-24 11:00 Fårösunds GOIK - IFK Visby Fårösund IP
2017-06-25 11:00 Väskinde AIS - Levide IF Björkome IP
Augusti
2017-08-05 11:00 Fårösunds GOIK - Visby BoIS Fårösund IP
2017-08-05 11:00 Dalhem IF - Levide IF Dalhem IP C
2017-08-10 18:00 Visby AIK - IFK Visby Traume IP A
2017-08-12 11:00 Väskinde AIS - IFK Visby Björkome IP
2017-08-12 11:00 Levide IF - FC Gute Levide IP
2017-08-12 11:00 Roma IF - Fårösunds GOIK Klostervallen
2017-08-12 11:00 Visby AIK - Dalhem IF Traume IP A
2017-08-19 11:00 Dalhem IF - Roma IF Dalhem IP C
2017-08-20 17:00 Visby BoIS - FC Gute Rävhagen 2 A
2017-08-20 17:00 Fårösunds GOIK - Väskinde AIS Fårösund IP
2017-08-20 17:00 IFK Visby - Levide IF Västerhejde IP (Änget )
2017-08-23 18:00 FC Gute - Dalhem IF Rävhagen 2 B
2017-08-26 11:00 Roma IF - Visby BoIS Klostervallen
2017-08-26 11:00 Levide IF - Fårösunds GOIK Levide IP
2017-08-30 18:00 FC Gute - Roma IF Rävhagen 2 B
2017-08-30 18:00 Väskinde AIS - Visby AIK Björkome IP
September
2017-09-02 11:00 Fårösunds GOIK - FC Gute Fårösund IP
2017-09-02 11:00 Visby AIK - Levide IF Traume IP A
2017-09-02 11:00 Dalhem IF - Väskinde AIS Dalhem IP C
2017-09-03 17:00 Visby BoIS - IFK Visby Rävhagen 2 A
2017-09-06 18:00 FC Gute - Visby AIK Rävhagen 2 B
2017-09-09 11:00 Levide IF - Roma IF Levide IP
2017-09-09 11:00 Väskinde AIS - Visby BoIS Björkome IP
2017-09-10 17:00 IFK Visby - Dalhem IF Västerhejde IP (Änget )
2017-09-13 18:00 FC Gute - IFK Visby Rävhagen 2 B
2017-09-16 11:00 Dalhem IF - Fårösunds GOIK Dalhem IP C
2017-09-16 11:00 Roma IF - Väskinde AIS Klostervallen
2017-09-16 11:00 Visby AIK - Visby BoIS Traume IP A
2017-09-23 11:00 Fårösunds GOIK - Visby AIK Fårösund IP
2017-09-23 14:00 Väskinde AIS - FC Gute Björkome IP
2017-09-24 17:00 Visby BoIS - Levide IF Rävhagen 2 A
2017-09-24 17:00 IFK Visby - Roma IF Västerhejde IP (Änget )
2017-09-30 11:00 Levide IF - Väskinde AIS Levide IP
2017-09-30 11:00 Roma IF - Visby AIK Klostervallen
Oktober
2017-10-01 17:00 Visby BoIS - Dalhem IF Rävhagen 2 A
2017-10-01 17:00 IFK Visby - Fårösunds GOIK Västerhejde IP (Änget )