Spelprogram - F16/19- 3C

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Arameisk-Syrianska IF 1 Sabo Noyan 0762202213 Gul/Röd/Röd/Röd
Assyriska FF Helena Raubal Lindström 0703440499 Vit, röd, Vit
Enhörna IF Mattias Andersson 0855019909 0708515889 Gul, Svart, Gul
IF Brommapojkarna 4 Douglas Roos Röd/Svart/Svarta/Svarta
P18 IK Mats Englund 0704477927 Blå, Blå, Blå
Rönninge Salem Fotboll 2 Mats Brodin 087495665 0708441416 Gul/Svart/Gul
Skogås-Trångsunds FF DJ Jonas Österman 087717016 0705267798 Röd-Blå/Blå/Blå
Tullinge TP FK Anna Petré 0761881282 Grön/Grön/Grön
Ösmo GIF FK 1 Linda Nyberg 0701501142 Gul/Svart/Svart/Gul
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2018-04-20 20:00 151590010 P18 IK - Ösmo GIF FK 1 4 - 1 Kvarnängens IP 2
2018-04-21 13:00 151590001 Rönninge Salem Fotboll 2 - P18 IK 5 - 1 Berga IP 1
2018-04-21 15:00 151590004 Enhörna IF - Skogås-Trångsunds FF DJ 2 - 3 Friluftsgården, Enhörna KG
2018-04-22 15:00 151590003 Assyriska FF - Tullinge TP FK 8 - 1 Geneta Sportfält KG
2018-04-22 15:00 151590005 Ösmo GIF FK 1 - IF Brommapojkarna 4 4 - 4 Ösmo IP 1
2018-04-27 20:00 151590008 Tullinge TP FK - Arameisk-Syrianska IF 1 1 - 3 Brantbrinks IP 2
2018-04-29 18:00 151590006 IF Brommapojkarna 4 - Enhörna IF 5 - 1 Stora Mossens IP 1
Maj
2018-05-01 15:00 151590007 Skogås-Trångsunds FF DJ - Assyriska FF 2 - 3 Nytorps Mosse IP 1
2018-05-04 20:15 151590011 Rönninge Salem Fotboll 2 - Tullinge TP FK 12 - 0 Berga IP 1
2018-05-06 12:00 151590013 Assyriska FF - IF Brommapojkarna 4 2 - 1 Geneta Sportfält KG
2018-05-06 13:00 151590014 Enhörna IF - Ösmo GIF FK 1 1 - 4 Friluftsgården, Enhörna KG
2018-05-06 16:00 151590012 Arameisk-Syrianska IF 1 - Skogås-Trångsunds FF DJ 3 - 0 Brunna IP 2
2018-05-13 15:00 151590016 Ösmo GIF FK 1 - Assyriska FF 2 - 7 Ösmo IP 1
2018-05-13 18:00 151590017 IF Brommapojkarna 4 - Arameisk-Syrianska IF 1 5 - 2 Stora Mossens IP 1
2018-05-13 18:00 151590018 Skogås-Trångsunds FF DJ - Rönninge Salem Fotboll 2 4 - 3 Nytorps Mosse IP 1
2018-05-18 20:00 151590020 P18 IK - Enhörna IF 7 - 0 Kvarnängens IP 2
2018-05-20 17:00 151590023 Assyriska FF - Enhörna IF 4 - 2 Pershagens IP KG
2018-05-20 18:00 151590021 Rönninge Salem Fotboll 2 - IF Brommapojkarna 4 4 - 1 Berga IP 1
2018-05-20 18:00 151590024 Tullinge TP FK - Ösmo GIF FK 1 3 - 7 Brantbrinks IP 2
2018-05-26 13:00 151590029 Tullinge TP FK - Skogås-Trångsunds FF DJ 3 - 3 Brantbrinks IP 1
2018-05-27 18:00 151590026 Enhörna IF - Arameisk-Syrianska IF 1 0 - 1 Friluftsgården, Enhörna
Juni
2018-06-01 20:00 151590030 P18 IK - Assyriska FF 2 - 1 Kvarnängens IP 2
2018-06-01 20:00 151590034 Tullinge TP FK - IF Brommapojkarna 4 3 - 4 Brantbrinks IP 2
2018-06-02 12:30 151590038 Ösmo GIF FK 1 - Arameisk-Syrianska IF 1 3 - 2 Ösmo IP 1
2018-06-02 13:00 151590033 Skogås-Trångsunds FF DJ - P18 IK 0 - 11 Nytorps Mosse IP 1
2018-06-03 16:00 151590031 Rönninge Salem Fotboll 2 - Enhörna IF 2 - 0 Berga IP 1
2018-06-03 16:00 151590032 Arameisk-Syrianska IF 1 - Assyriska FF 0 - 5 Brunna IP 2
2018-06-06 16:00 151590022 Arameisk-Syrianska IF 1 - P18 IK 0 - 8 Kärsby IP 1
2018-06-07 20:15 151590044 Tullinge TP FK - Enhörna IF 2 - 1 Storvretens BP 1
2018-06-10 13:00 151590039 IF Brommapojkarna 4 - Skogås-Trångsunds FF DJ 3 - 2 Stora Mossens IP 1
2018-06-10 14:30 151590036 Assyriska FF - Rönninge Salem Fotboll 2 2 - 4 Geneta Sportfält KG
2018-06-15 19:00 151590027 Ösmo GIF FK 1 - Rönninge Salem Fotboll 2 1 - 5 Ösmo IP 1
2018-06-15 20:00 151590040 P18 IK - Tullinge TP FK 11 - 0 Kvarnängens IP 2
2018-06-16 13:00 151590041 Arameisk-Syrianska IF 1 - Rönninge Salem Fotboll 2 1 - 5 Brunna IP 2
2018-06-16 13:00 151590042 IF Brommapojkarna 4 - P18 IK 2 - 8 Stora Mossens IP 1
2018-06-17 18:00 151590043 Skogås-Trångsunds FF DJ - Ösmo GIF FK 1 0 - 5 Nytorps Mosse IP 1
Augusti
2018-08-18 15:00 151590048 Enhörna IF - Tullinge TP FK Friluftsgården, Enhörna
2018-08-19 15:00 151590049 Ösmo GIF FK 1 - Skogås-Trångsunds FF DJ Ösmo IP 1
2018-08-19 16:00 151590046 Arameisk-Syrianska IF 1 - Rönninge Salem Fotboll 2 Brunna IP 2
2018-08-24 20:00 151590050 P18 IK - IF Brommapojkarna 4 Kvarnängens IP 2
2018-08-25 13:00 151590054 Tullinge TP FK - P18 IK Brantbrinks IP 1
2018-08-26 16:00 151590051 Rönninge Salem Fotboll 2 - Assyriska FF Berga IP 1
2018-08-26 16:00 151590052 Arameisk-Syrianska IF 1 - Ösmo GIF FK 1 Brunna IP 2
2018-08-26 18:00 151590053 Skogås-Trångsunds FF DJ - IF Brommapojkarna 4 Nytorps Mosse IP 1
September
2018-09-02 14:00 151590056 Assyriska FF - Arameisk-Syrianska IF 1 Geneta Sportfält KG
2018-09-02 14:00 151590057 Enhörna IF - Rönninge Salem Fotboll 2 Friluftsgården, Enhörna
2018-09-02 18:00 151590059 IF Brommapojkarna 4 - Tullinge TP FK Stora Mossens IP 1
2018-09-07 20:00 151590060 P18 IK - Skogås-Trångsunds FF DJ Kvarnängens IP 2
2018-09-08 13:00 151590062 Arameisk-Syrianska IF 1 - Enhörna IF Brunna IP 2
2018-09-08 13:00 151590063 Assyriska FF - P18 IK Geneta Sportfält KG
2018-09-09 16:00 151590064 Tullinge TP FK - Skogås-Trångsunds FF DJ Brantbrinks IP 2
2018-09-09 18:00 151590061 Rönninge Salem Fotboll 2 - Ösmo GIF FK 1 Berga IP 1
2018-09-16 14:00 151590066 Enhörna IF - Assyriska FF Friluftsgården, Enhörna
2018-09-16 15:00 151590067 Ösmo GIF FK 1 - Tullinge TP FK Ösmo IP 1
2018-09-16 18:00 151590068 IF Brommapojkarna 4 - Rönninge Salem Fotboll 2 Stora Mossens IP 1
2018-09-21 20:00 151590070 P18 IK - Arameisk-Syrianska IF 1 Kvarnängens IP 2
2018-09-21 20:00 151590071 Rönninge Salem Fotboll 2 - Skogås-Trångsunds FF DJ Berga IP 1
2018-09-22 12:00 151590074 Enhörna IF - P18 IK Friluftsgården, Enhörna KG
2018-09-23 14:00 151590073 Assyriska FF - Ösmo GIF FK 1 Geneta Sportfält KG
2018-09-23 16:00 151590072 Arameisk-Syrianska IF 1 - IF Brommapojkarna 4 Brunna IP 2
2018-09-28 20:00 151590079 Tullinge TP FK - Rönninge Salem Fotboll 2 Brantbrinks IP 2
2018-09-30 15:00 151590076 Ösmo GIF FK 1 - Enhörna IF Ösmo IP 1
2018-09-30 18:00 151590077 IF Brommapojkarna 4 - Assyriska FF Stora Mossens IP 1
2018-09-30 18:00 151590078 Skogås-Trångsunds FF DJ - Arameisk-Syrianska IF 1 Nytorps Mosse IP 1
Oktober
2018-10-05 20:00 151590090 P18 IK - Rönninge Salem Fotboll 2 Kvarnängens IP 2
2018-10-06 12:00 151590085 Ösmo GIF FK 1 - P18 IK Ösmo IP 1
2018-10-06 16:00 151590083 Assyriska FF - Skogås-Trångsunds FF DJ Geneta Sportfält KG
2018-10-07 14:00 151590084 Enhörna IF - IF Brommapojkarna 4 Friluftsgården, Enhörna
2018-10-07 16:00 151590082 Arameisk-Syrianska IF 1 - Tullinge TP FK Brunna IP 2
2018-10-12 20:00 151590088 Tullinge TP FK - Assyriska FF Brantbrinks IP 2
2018-10-14 18:00 151590086 IF Brommapojkarna 4 - Ösmo GIF FK 1 Stora Mossens IP 1
2018-10-14 18:00 151590087 Skogås-Trångsunds FF DJ - Enhörna IF Nytorps Mosse IP 1