Spelprogram - Kompisligan P 13

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
FC Gute 1 Kristoffer Ahl 0735646432 Svart/Svart/Svart
IF Hansa-Hoburg Susanne Birgitta Karlsson 0705928365 Blå, Svart, Blå
IFK Visby 1 Henrik Larsson Thunholm 0708229944 Ljusblå/Vit/ljusblå
IFK Visby 2 Mikael Marquart 0700874524 Ljusblå/Vit/ljusblå
Klintehamn/Levide Mauritz Vestergren 0738242096 Blå, Blå, Blå
Lärbro IF Patrik Linde 0707859097 Röda/Svarta
Visby AIK 1 Freddie Forsman 0704915247 Svart/Svart/Svart
Visby AIK 2 Kjell Lagerström 0705729607 Svart/Svart/Svart
Visby AIK 3 Kjell Lagerström 0705729607 Svart/Svart/Svart
Väskinde AIS Jesper Forsman 0705783090 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Januari
Visby AIK 3 - IF Hansa-Hoburg
April
2017-04-23 15:30 IF Hansa-Hoburg - Visby AIK 3 Hansavallen
2017-04-29 11:00 Väskinde AIS - IFK Visby 1 Björkome IP
2017-04-29 11:00 IF Hansa-Hoburg - Visby AIK 1 Hansavallen
2017-04-29 11:00 IFK Visby 2 - Klintehamn/Levide Västerhejde IP
2017-04-30 11:00 Visby AIK 3 - FC Gute 1 Traume IP A
2017-04-30 16:00 Visby AIK 2 - Lärbro IF Traume IP A
Maj
2017-05-05 18:00 IFK Visby 1 - Visby AIK 3 Västerhejde IP
2017-05-06 10:00 Visby AIK 1 - Visby AIK 2 Traume IP A
2017-05-06 11:00 Lärbro IF - IFK Visby 2 Forsavallen
2017-05-06 15:00 FC Gute 1 - IF Hansa-Hoburg Rävhagen 1
2017-05-10 18:00 FC Gute 1 - Visby AIK 1 Rävhagen 1
2017-05-12 18:00 Väskinde AIS - Lärbro IF Björkome IP
2017-05-12 18:30 IF Hansa-Hoburg - IFK Visby 1 Hansavallen
2017-05-13 11:00 IFK Visby 2 - Visby AIK 2 Västerhejde IP
2017-05-14 11:00 Visby AIK 3 - Klintehamn/Levide Traume IP A
2017-05-20 10:00 Visby AIK 1 - IFK Visby 2 Traume IP A
2017-05-20 11:00 IFK Visby 1 - FC Gute 1 Västerhejde IP
2017-05-20 11:00 Lärbro IF - Visby AIK 3 Forsavallen
2017-05-21 16:00 Klintehamn/Levide - IF Hansa-Hoburg Klintevallen
2017-05-23 18:00 Visby AIK 2 - Väskinde AIS Traume IP A
2017-05-24 18:00 FC Gute 1 - Klintehamn/Levide Rävhagen 1
2017-05-27 11:00 IFK Visby 1 - Visby AIK 2 Västerhejde IP
2017-05-27 14:00 Väskinde AIS - IFK Visby 2 Björkome IP
2017-05-28 11:00 Visby AIK 3 - Visby AIK 1 Traume IP A
2017-05-28 15:30 IF Hansa-Hoburg - Lärbro IF Hansavallen
Juni
2017-06-03 10:00 Visby AIK 1 - Väskinde AIS Traume IP A
2017-06-03 11:00 Lärbro IF - FC Gute 1 Forsavallen
2017-06-03 11:00 IFK Visby 2 - Visby AIK 3 Västerhejde IP
2017-06-03 11:00 Visby AIK 2 - IF Hansa-Hoburg Traume IP A
2017-06-04 16:00 Klintehamn/Levide - IFK Visby 1 Klintevallen
2017-06-07 18:00 FC Gute 1 - Visby AIK 2 Rävhagen 1
2017-06-10 11:00 IFK Visby 1 - Lärbro IF Västerhejde IP
2017-06-11 16:00 Klintehamn/Levide - Väskinde AIS Klintevallen
2017-06-11 16:00 Visby AIK 3 - Väskinde AIS Traume IP A
2017-06-11 16:00 Klintehamn/Levide - Visby AIK 1 Klintevallen
2017-06-13 18:30 IF Hansa-Hoburg - IFK Visby 2 Hansavallen
2017-06-16 18:00 IFK Visby 2 - FC Gute 1 Västerhejde IP
2017-06-17 11:00 Lärbro IF - Klintehamn/Levide Forsavallen
2017-06-17 14:00 Väskinde AIS - IF Hansa-Hoburg Björkome IP
2017-06-18 11:00 Visby AIK 1 - IFK Visby 1 Traume IP A
2017-06-18 16:00 Visby AIK 2 - Visby AIK 3 Traume IP A
2017-06-19 18:00 FC Gute 1 - Väskinde AIS Rävhagen 1
2017-06-22 18:30 Lärbro IF - Visby AIK 1 Forsavallen
2017-06-24 11:00 IFK Visby 1 - IFK Visby 2 Västerhejde IP
2017-06-25 16:00 Väskinde AIS - Klintehamn/Levide Björkome IP
2017-06-28 18:00 Klintehamn/Levide - Visby AIK 2 Klintevallen
Augusti
2017-08-05 11:00 IFK Visby 2 - IFK Visby 1 Västerhejde IP
2017-08-09 18:00 FC Gute 1 - IFK Visby 2 Rävhagen 1
2017-08-09 18:30 Visby AIK 2 - Klintehamn/Levide Traume IP A
2017-08-11 18:00 IFK Visby 1 - Visby AIK 1 Västerhejde IP
2017-08-12 11:00 IF Hansa-Hoburg - Väskinde AIS Hansavallen
2017-08-13 16:00 Visby AIK 3 - Visby AIK 2 Traume IP A
2017-08-14 18:00 Klintehamn/Levide - Lärbro IF Klintevallen
2017-08-17 18:00 Väskinde AIS - Visby AIK 3 Björkome IP
2017-08-17 18:30 Lärbro IF - IFK Visby 1 Forsavallen
2017-08-18 18:00 IFK Visby 2 - IF Hansa-Hoburg Västerhejde IP
2017-08-20 11:00 Visby AIK 1 - Klintehamn/Levide Traume IP A
2017-08-20 16:00 Visby AIK 2 - FC Gute 1 Traume IP A
2017-08-23 18:00 FC Gute 1 - Lärbro IF Rävhagen 1
2017-08-25 18:00 Visby AIK 3 - IFK Visby 2 Traume IP A
2017-08-26 11:00 IFK Visby 1 - Klintehamn/Levide Västerhejde IP
2017-08-26 11:00 Väskinde AIS - Visby AIK 1 Björkome IP
2017-08-26 11:00 IF Hansa-Hoburg - Visby AIK 2 Hansavallen
September
2017-09-02 11:00 Lärbro IF - IF Hansa-Hoburg Forsavallen
2017-09-03 13:30 IFK Visby 2 - Väskinde AIS Västerhejde IP
2017-09-03 16:00 Visby AIK 2 - IFK Visby 1 Traume IP A
2017-09-03 16:00 Visby AIK 1 - Visby AIK 3 Traume IP A
2017-09-03 16:00 Klintehamn/Levide - FC Gute 1 Klintevallen
2017-09-06 18:00 FC Gute 1 - IFK Visby 1 Rävhagen 1
2017-09-09 11:00 Väskinde AIS - Visby AIK 2 Björkome IP
2017-09-09 11:00 IF Hansa-Hoburg - Klintehamn/Levide
2017-09-09 11:00 IFK Visby 2 - Visby AIK 1 Västerhejde IP
2017-09-10 16:00 Visby AIK 3 - Lärbro IF Traume IP A
2017-09-15 18:00 Visby AIK 2 - IFK Visby 2 Traume IP A
2017-09-16 10:00 Visby AIK 1 - FC Gute 1 Traume IP A
2017-09-16 11:00 Lärbro IF - Väskinde AIS Forsavallen
2017-09-16 13:30 IFK Visby 1 - IF Hansa-Hoburg Västerhejde IP
2017-09-17 16:00 Klintehamn/Levide - Visby AIK 3 Klintevallen
2017-09-23 10:00 Visby AIK 2 - Visby AIK 1 Traume IP A
2017-09-23 11:00 IFK Visby 2 - Lärbro IF Västerhejde IP
2017-09-24 16:00 Visby AIK 3 - IFK Visby 1 Traume IP A
2017-09-27 18:00 FC Gute 1 - Visby AIK 3 Rävhagen Konstgräs
2017-09-30 10:00 Visby AIK 1 - IF Hansa-Hoburg Traume IP A
2017-09-30 11:00 Lärbro IF - Visby AIK 2 Forsavallen
2017-09-30 11:00 Klintehamn/Levide - IFK Visby 2 Klintevallen
2017-09-30 11:00 IFK Visby 1 - Väskinde AIS Västerhejde IP
Oktober
2017-10-01 11:00 Visby AIK 1 - Lärbro IF Traume IP A
2017-10-01 11:00 Väskinde AIS - FC Gute 1 Björkome IP
2017-10-07 12:00 IF Hansa-Hoburg - FC Gute 1 Hansavallen