Kontakta oss

Gotlands Fotbollförbund

Kansli

Thomas Wessman

Tel: 0498-27 80 56
Mobil: 072-077 55 95
E-post: thomas@gotlandsff.se

Ansvarsområde: Kanslichef, Ekonomi, adj. sekretare i styrelsen

Hardy Hanquist

Tel: 0498-27 80 56
E-post: hardy@gotlandsff.se

Ansvarsområde: Kanslist,Tävling, domartillsättare, landslagets fotbollsskola

STYRELSE

Monica Hjerp

Ordförande

Tel: 070-494 96 69
E-post: monica@gotlandsff.se

Thomas Wessman

Sekreterare adj.

Tel: 0498-27 80 56
Mobil: 072-077 55 95
E-post: thomas@gotlandsff.se

Sven-Åke "Swixen" Håkansson

Styrelseledamot

Tel: 26 47 18
Mobil: 073-765 84 92
E-post: sven-ake.hakansson@gotland.se

Ansvarsområde: Tävling

Britt Nordström

Tel: 0498-22 34 53
Mobil: 072-531 74 90
E-post: britt_nordstroem@hotmail.com

Bo Darvelid

E-post: bo.darvelid@hotmail.com

Niclas Callenmark

Mobil: 070-447 70 12
E-post: niklas.callenmark@telia.com

Ansvarsområde: Anläggningskommittén

Susanne Appelgren

E-post: susanne@kusinerna.se

Mats Englund

Tel: 070-447 79 27
E-post: mats.englund@gotland.se

Ansvarsområde: Utbildningskommittén

Patric Vesterlund

E-post: patrik.vesterlund@gotland.se

Jan Lindell

E-post: janflindell@gmail.com

Hedersledamöter

Hans Rosengren

Hedersordförande

Mobil: 070-655 40 82
E-post: helge.rudolf@telia.com

Christer Martinsson

Hedersledamot

Tel: 0498-21 83 33

MARKNADSKOMMITTÉN

Jan Lindell

E-post: janflindell@gmail.com

Affärs & Kommunikationsutskottet

ANLÄGGNINGSKOMMITTÉN

Niklas Callenmark

Mobil: 070-447 70 12
E-post: niklas.callenmark@telia.com

Ansvarsområde: Ordförande

Hans Rosengren

Mobil: 070-655 40 82
E-post: helge.rudolf@telia.se

Hans Lindkvist

Mobil: 070-726 15 70
E-post: hans.lindkvist@arribabygg.se

Evenemangsutskottet

Monica Hjerp

Tel: 070-494 96 69
E-post: monica@gotlandsff.se

TÄVLINGSKOMMITTÉN

Sven-Åke "Swixen" Håkansson

Ordförande

Tel: 26 47 18
Mobil: 073-765 84 92
E-post: sven-ake.hakansson@gotland.se

Claes Pettersson

Ledamot

E-post: visbyclaes@gmail.com

Ansvarsområde: Tävlingssekreterare

Hardy Hanquist

Adjungerad sekreterare

Tel: 0498-27 80 56
E-post: hardy@gotlandsff.se

Per Olausson

Ledamot

Nils-Erik Folebo Lundberg

Ledamot

Mobil: 070-942 80 64
E-post: ne_mcd@hotmail.com

Gunnar Nyström

Ledamot

Mobil: 0739621895
E-post: gunnar.nystrom@lfgotland.se

Disciplinutskottet

John-Erik Larsson

Ordförande

Mobil: 070-766 88 40
E-post: john-erik.larsson@tele2.se

Leif Pettersson

Ledamot

Mobil: 070-447 73 55
E-post: leif.pettersson03@hsf.gotland.se

Sven-Åke "Swixen" Håkansson

Ledamot

Tel: 26 47 18
Mobil: 073-765 84 92
E-post: sven-ake.hakansson@gotland.se

Hardy Hanquist

Adjungerad sekreterare

Tel: 0498-27 80 56
E-post: hardy@gotlandsff.se

Claes Pettersson

Mobil: 070-628 13 25
E-post: claes.pettersson@telia.com

Domarutskottet

Cecilia Hagvall

Ordförande

Mobil: 072-205 85 97
E-post: cecilia.hagvall@se.gt.com

Pelle Öström

Rekryteringsansvarig

Mobil: 070-767 77 14
E-post: pelle.ostrom@comhem.se

Nils-Erik Folebo Lundberg

Ledamot

Mobil: 070-942 80 64
E-post: ne_mcd@hotmail.com

Elizabeth Qviström

Mobil: 070-583 71 75
E-post: info@qaskad.com

Kjell Karlström

Mobil: 070-533 92 12

Ansvarsområde: Adjungerad, domarobservatör

Rickard Gyllgårde

Mobil: 0706-333777
E-post: rick.pettersson@gmail.com

Ansvarsområde: C 4 Coach

UTBILDNINGSKOMMITTÉN

Mats Englund

Ordförande UK

Tel: 070-447 79 27
E-post: mats.englund@gotland.se

Peter Nilsson

Tel: 0498-27 80 56
Mobil: 076-854 07 60
E-post: peter@gotlandsff.se

Thomas Wessman

Adjungerad sekreterare

Tel: 0498-27 80 56
Mobil: 0720-775595
E-post: thomas@gotlandsff.se

REVISORER

Anita Levander

Tel: arb 0498-20 60 38
Mobil: 070-560 96 88
E-post: anita.levander@lr-revision.se

Britt Landergren

Tel: 0498-27 49 09
Mobil: 070-928 71 95
E-post: brittlandergren@hotmail.com

Affe Andersson

Suppleant

Tel: 0498-24 61 05
Mobil: 070-697 59 55
E-post: magganaffe@telia.com

Lennart Ahlgren

Suppleant

Tel: 0498-27 91 92
Mobil: 070-779 11 77
E-post: lennart.ahlgren@lr-revision.se

VALBEREDNING

John-Erik Larsson

Mobil: 070-766 88 40
E-post: john-erik.larsson@tele2.se

Ansvarsområde: Valberedningen, sammankallande

Henrik Beijer

Mobil: 070-627 52 95
E-post: henrik.beijer@telia.com

Ansvarsområde: Valberedningen

Olle Björklund

Lena Vallervind

Mobil: 070-626 67 96
E-post: lena.vallervind@hotmail.com

Frida Myrvälder

Spelarutbildare

Magnus Nilsson

Spelarutbildare Flickor

Mobil: 0703595701
E-post: mnmelvan00@gmail.com

Ansvarsområde: Flickor

Dennis Gabrielsson

Spelarutbildare Pojkar

Mobil: 073-991 75 39
E-post: dennis.gabrielsson@gotlandsff.se

Ansvarsområde: Pojkar